Ayrancı nakliyat, taşımacılık öncesinde yapacağı hazırlıklar ile nakliyatın en hızlı ve hasarsız şekilde gerçekleşmesini sağlar. Taşınma öncesi, fazla olan eşyaların ayıklanması da eşyaların koli yapımı için harcanacak zamanı da azaltacaktır. Tasnif edilen kullanılmamış eşyaların ayıklanması, daha az sayıda koli yapılmasını sağlar. Bu sayede en hızlı ve rahat taşımacılık işlemi gerçekleşmiş olur. Taşınma elemanlarının deneyimli olması son derece önem taşır. Bazı firmalar, ucuz iş gücü ile niteliksiz taşıma hizmeti sunar. Bu sebeple özensiz taşımacılığın sebep olduğu bazı eşya hasarları oluşabilir. Firmamız yabancı uyruklu ve işinin ehli olmayan elemanlarla taşımacılık hizmeti sunmayacaktır. Kaliteli taşımacılık hizmeti en uygun fiyatlarla firmamızda.

Taşımacılıkta Dikkat Edilecek Hususlar

Ayrancı nakliyat, taşımacılık öncesinde yaptığı hazırlıklarla, nakliyat gününün hem hızlı hem de kolay şekilde geçmesini sağlar. Taşınmalar, pek çok kişi için stres yaratan unsurların başında gelir. Bunun en önemli sebebi, olabilecek eşya hasarları için duyulacak endişelerdir. Endişe ve stres kaynağı olan bu günler için önceden yapılacak hazırlıklar, nakliyat gününün keyifli geçmesini sağlar. Taşınma esnasında eşyaların dayanıklı koliler içerisinde nakliyesi gerekir. Beyaz eşyaların da köpüklü korumalar içerisinde hareket etmeyecek şekilde nakliyesi, hasarsız eşya taşımacılığı için önem taşır.  Elektronik eşyaların sarsıntıdan etkilenmemesi için muhafazalı koliler içerisinde nakliyesi gerekir. Firmamız, eşya nakliyatında her türlü önlemi alan kurumsal hizmet anlayışına sahip olan işletmelerin başında gelir.

Uzak Mesafeli Taşımacılık Hizmeti

Firmamız şehir içi taşımacılıkta olduğu gibi şehirlerarası taşımacılıkta da uzman olan işletmelerin başında gelir. Uzak mesafeli taşımacılıkta bakımları yapılmış olan araçlarla nakliyatın sağlanması son derece önemlidir. Sarsıntıya karşı yapılacak süspansiyon bakımları ile kamyonların içerisinde eşyalar, hasar almadan taşınacaktır. Uzak mesafe taşımacılığında bazı eşyaların nakliyat kamyonuna sabitlenmesi gerekir. Bu sayede eşyaların sarsılmadan güvenle nakliyesi sağlanmış olur. Firmamız hem hızlı hem de rahat eşya nakliyesi için deneyimli elemanları ile hizmet sunar.

Huzurlu Nakliyat Süreci

Taşıma şirketimiz, huzurlu bir nakliyat süreci için güven veren her türlü unsuru oluşturur. Şirketimizin, nakliyat öncesinde yapacağı hazırlıkların başında gelen, eşyaların değerinde sigortalanmasıdır. Eksper hizmeti ile taşınacak olan eşyalar, günün koşullarında sigortalanır. Nakliyat hizmetimiz uluslararası kalite kontrol standartlarında yer alır. Kurumsallık gereği önceden yapılan hazırlıklar, taşıma sözleşmesi ve tedbirli yaklaşımlar söz konusudur. Taşınmada olabilecek her türlü eşya hasarı tam değerinde ve anında ödenir. Asansörlü taşımacılık ile eşyaların taşınmasının zor olduğu üst katlardan en kısa sürede nakliyat hizmeti sunulur. Elemanlarımız taşımacılıkta kurumsal yaklaşımlara sahip olan titiz elemanlardır. Ofis taşımacılığı gibi zor konularda da firmamız, deneyim sahibidir. Her türlü iş yeri kısa sürede rahatlıkla taşınır. Elektronik cihazların fazla olduğu bu yaşam alanları için korunaklı ambalajlar içerisinde titiz taşımacılık yapılır.

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı ile elektronik eşyalar, beyaz eşyalar, tekstil ürünleri taşıma kurallarına uygun şekilde nakledilir. Firmamız nakliyat öncesinde aldığı önlemlerle taşımacılık günü hedeflenen saatten çok daha kısa sürede nakliyatı bitirecektir. İşletmemiz, taşıma sözleşmesinde sunacağı hizmetlerin de detaylı dökümünü yazacaktır. Nakliyat kamyonlarımızın düzenli muayeneleri yapılmakta olup, şoförlerimiz alanında tecrübe sahibi kişilerdir. Villa, stüdyo daire gibi farklı ölçümlere sahip yaşam alanlarının en hızlı şekilde nakliyesi gerçekleşir. Eşyaların bir kısmı hasar alamaması için nakliyat kamyonlarında hareket etmeyecek şekilde sabitlenir. Beyaz eşya demontesi ile kurulumu da firmamız tarafından yapılır. Huzurlu ve güvenli nakliyat hizmeti için sitemizin incelenmesi önerilir. Profesyonel taşımacılık hizmeti ile tercih edilen kurumsal şirketlerin başında yer alırız.